SİPARİŞ HATTI 0542 841 82 12

Arrow up
Arrow down

ferraduel

Fransız orjinli olan Ferraduel badem fidanının ağaç gelişimi ortanın üzerinde gerçekleşmektedir. Çiçekçelerini çok geç açtığından dolayı erken donların bulunduğu bölgelerde tercih edilmelidir. Ağaca gelişimi hızlıdır. Erken meyveye yatar, meyveyi bol verir ve ağaçta sene aşırma durumu yoktur. Sert kabuklu ve diş badem grubundan olup iç randıman % 28 dir. İç bademler çok iridir. Tozlayıcısı Ferragnes ve Texas dır. Fransız badem fidanları ile kurulan edilen badem bahçelerinde genelde ferraduel badem fidanı ferragnes bademinin tozlayıcısı(dölleyicisi) olarak kullanılır.

Duyurular

tüplü ceviz fidanları

Yeni sezon TÜPLÜ CEVİZ FİDANI ön sipariş alımına başlanmıştır. Tüplü ceviz fidanları gönderimine Mayıs ayı itibari ile başlanacaktır. Şimdiden TÜPLÜ CEVİZ FİDANI ayırtmanız önemle duyurulur.

acik koklu fidan

Yeni sezon AÇIK KÖKLÜ CEVİZ FİDANI sipariş alımına başlanmıştır. Açık ceviz fidanları gönderimine Kasım ayı itibari ile başlanacaktır.

92387
Bugün : Bugün : 31
Dün : Dün : 43
Bu Hafta :Bu Hafta :316
Bu Ay :Bu Ay :1038
Tüm Zamanlar : Tüm Zamanlar : 92387

destek

Aynı Gün Kargo

tüplü ceviz fidanı

Fidanlarımızı aynı gün indirimli olarak anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi veya Aras Cargo şirketlerine kargoya veriyoruz. Toplu alımlarınızda kendi araçlarımız ile bahçenize kadar teslim ediyoruz. 

Scroll to top