osmanoglu

Osmanoğlu Kestane Fidanı seleksiyon yöntemi ile üretilir. Anadolu orjinli yerli cins fidan olan osmanoğlu kestane fidanı ağacı orta kuvvette ve yayvan olarak şekilde gelişir. Meyveleri iyi büyükte olan osmanoğlu kestane fidanının meyve kalitesi de oldukça yüksektir. Parlak meyve dış yapısı, krem renkli meyve içi diğer cinslerden Osmanoğlu'nu ayırt eden özellikleridir. Eylül ayının 3.haftasında tamamen yetişen meyvesi sofra tüketimi ve kestane şekerlemesi için uygundur. Not: Osmanoğlu kestane fidanın hastalıklara karşı oldukça hassas bir cinstir.

Duyurular

tüplü ceviz fidanları

Yeni sezon TÜPLÜ CEVİZ FİDANI ön sipariş alımına başlanmıştır. Tüplü ceviz fidanları gönderimine Mayıs ayı itibari ile başlanacaktır. Şimdiden TÜPLÜ CEVİZ FİDANI ayırtmanız önemle duyurulur.

acik koklu fidan

Yeni sezon AÇIK KÖKLÜ CEVİZ FİDANI sipariş alımına başlanmıştır. Açık ceviz fidanları gönderimine Kasım ayı itibari ile başlanacaktır.

79933
Bugün : Bugün : 8
Dün : Dün : 60
Bu Hafta :Bu Hafta :233
Bu Ay :Bu Ay :1065
Tüm Zamanlar : Tüm Zamanlar : 79933

destek

Aynı Gün Kargo

tüplü ceviz fidanı

Fidanlarımızı aynı gün indirimli olarak anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi veya Aras Cargo şirketlerine kargoya veriyoruz. Toplu alımlarınızda kendi araçlarımız ile bahçenize kadar teslim ediyoruz. 

Scroll to top