SİPARİŞ HATTI 0542 841 82 12

Arrow up
Arrow down

yenice fidancilik 2015

Yenice Fidancılık olarak 185 yılından günümüze aile firması olarak ceviz fidanı, badem fidanı ve kestane fidanı üretim - satışlarında faaliyetlerimizi sürmekteyiz. Kurulduğumuz günlerde başladığımız aşılı ceviz fidanı üretimimize aşılı badem fidanı ve aşılı kestane fidanı çeşitlerimizi de ekleyerek siz değerli çiftçilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz.

Bizim en büyük hedefimiz fidancılık sektöründe en sağlıklı ve en kaliteli cinsine uygun yüksek verimli aşılı sertifikalı ceviz fidanı, ve badem fidanlarını üreterek en uygun fiyatlarla aradan aracıları kaldırarak direk ekiciye ulaştırmaktır. 

Fidanlarımızın tamamını kendi arazilerimizde ve seralarımızda ziraat mühendisi kontrolünde üretmekteyiz. Ürettiğimiz ve satışını yaptığımız her bir fidanın sağlıklı ve cinsine doğru olduğunu garanti ediyoruz.

Fidanlarımızın tamamı Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı'ndan ismine doğru sertifikalıdır. 

Kârlı üretim yapmak, standartlara uygun ürün elde etmek ve ticari öneme sahip bahçeler kurmak  sağlıklı, dayanıklı ve kaliteli fidanlarla gerçekleşmektedir.Bu noktada işi uzmanına yani 30 yıllık tecrübesiyle fidancılık sektöründe faaliyet gösteren YENİCE FİDANCILIK firmamıza bırakmanızı tavsiye ederiz.

Bize ulaşın. İletişim için sayfamızın iletişim linkinden telefon ve e-mail yoluyla bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

 

asili ceviz fidan

asili acik koklu ceviz fidani1

asili ceviz fidani bahcesi

Duyurular

tüplü ceviz fidanları

Yeni sezon TÜPLÜ CEVİZ FİDANI ön sipariş alımına başlanmıştır. Tüplü ceviz fidanları gönderimine Mayıs ayı itibari ile başlanacaktır. Şimdiden TÜPLÜ CEVİZ FİDANI ayırtmanız önemle duyurulur.

acik koklu fidan

Yeni sezon AÇIK KÖKLÜ CEVİZ FİDANI sipariş alımına başlanmıştır. Açık ceviz fidanları gönderimine Kasım ayı itibari ile başlanacaktır.

92387
Bugün : Bugün : 31
Dün : Dün : 43
Bu Hafta :Bu Hafta :316
Bu Ay :Bu Ay :1038
Tüm Zamanlar : Tüm Zamanlar : 92387

destek

Aynı Gün Kargo

tüplü ceviz fidanı

Fidanlarımızı aynı gün indirimli olarak anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi veya Aras Cargo şirketlerine kargoya veriyoruz. Toplu alımlarınızda kendi araçlarımız ile bahçenize kadar teslim ediyoruz. 

Scroll to top